| salespanjtarajewels@gmail.com |
Leading Manufacturers, Exporters and Wholesaler of 14k Rose Gold Criss Cross Diamond Stackable Bracelet, 14K Rose Gold Natural Diamond Coil Bracelet, 18K Gold Diamond Bracelet for Women, Certified Diamond Gold Bracelet for Ladies, Classic Diamond Gold Bracelet for Women, Gold Diamond Tennis Bracelet Women, Gold Diamond V Bangle for Women, Solid Gold and Diamond Bracelet and Women Luxury Rose Gold Diamond Bracelet from Surat.
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | Gold, Diamond |
| Color | Rose Gold |
| Design | Criss Cross |
| Style | Stackable |
| Packaging | Velvet Box |
| Gold Purity | 14K |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Size | Adjustable |
| Type | Bracelet |
| Material | Gold, Natural Diamond |
| Color | Rose Gold |
| Gold Purity | 14K |
| Design | Coil |
| Gemstone | Diamond |
| Occasion | Everyday, Special Events |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | 18K Gold,Diamond |
| Target Audience | Women |
| Color | Gold |
| Packaging Type | Gift Box |
| Certified | IGI Certified |
| Closure Type | Lobster Clasp |
| Stone Shape | Round |
| Usage | Daily Wear, Special Occasions |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | Gold, Diamond |
| Target Audience | Ladies |
| Certification | IGI Certified |
| Color | Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Gold Purity | 14K |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | Gold,Diamond |
| Color | Rose Gold |
| Target Audience | Women |
| Packaging Type | Gift Box |
| Gold Purity | 14K |
| Diamond Type | Lab Grown Diamond |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Tennis Bracelet |
| Material | Gold,Diamond |
| Color | Golden |
| Packaging Type | Gift Box |
| Gender | Women |
| Gold Purity | 18K |
| Style | Classic, Elegant |
| Closure | Lobster Clasp |
| Stone Shape | Round |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Feature | Fine Finished, Durable, Attractive Pattern |
| Certified | IGI Certified |
| Type | Bangle |
| Material | Gold,Diamond |
| Color | Rose Gold |
| Gender | Women |
| Packaging Type | Box |
| Usage | Casual, Formal |
| Gold Purity | 14K |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | Solid Gold, Diamond |
| Color | Yellow Gold |
| Packaging | Luxury Box |
| Usage | Jewelry, Fashion |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Gemstone | Diamond |
| Gold Purity | 18K |
| Gender | Women |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Bracelet |
| Material | Gold, Diamond |
| Color | Rose Gold |
| Packaging | Luxury Box |
| Gold Purity | 14K |
| Design | Diamond-studded |
| Length | Adjustable |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.