| salespanjtarajewels@gmail.com |
Leading Manufacturers, Exporters and Wholesaler of 18K White Gold Diamond Choker Necklace, 18K White Gold Diamond Drop Necklace, 18K White Gold Diamond Lariat Necklace, 18K White Gold Diamond Tennis Necklace for Women, 18K White Gold Double Strand Diamond Necklace, 18K White Gold Graduated Diamond Necklace, 18K White Gold Graduated Diamond Tennis Necklace, 18K White Gold Lab Grown Diamond Necklace, Double Strand Diamond Tennis Necklace and Luxury 18K White Gold Diamond Tennis Necklace from Surat.
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Choker Necklace |
| Material | White Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Gold Purity | 18K |
| Occasion | Anniversary, Birthday,Wedding |
| Length | Adjustable |
| Closure | Lobster Clasp |
| Certified | IGI Certified |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Necklace |
| Material | White Gold, Diamond |
| Gold Color | White Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Usage | Casual, Formal, Evening Wear |
| Style | Drop |
| Length | Adjustable |
| Closure | Lobster Clasp |
| Gold Purity | 18K |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Gender | Female |
| Gold Purity | 18K |
| Type | Lariat Necklace |
| Material | Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Usage | Casual, Formal, Evening Wear |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Diamond Type | Natural Diamond |
| Gold Purity | 18K |
| Certified | IGI Certified |
| Type | Necklace |
| Material | Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Target Audience | Women |
| Usage | Casual, Formal, Special Occasions |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Statement Necklace |
| Material | White Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Design | Double Strand |
| Certified | IGI Certified |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Occasion | Everyday, Special Events |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Necklace |
| Material | White Gold, Diamond |
| Gemstone | Diamond |
| Gold Color | White |
| Packaging Type | Gift Box |
| Gold Purity | 18K |
| Length | 18 Inches |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Style | Graduated |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Diamond Necklace |
| Material | White Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Packaging Type | Gift Box |
| Diamond Type | Lab Grown Diamond |
| Style | Tennis |
| Gold Purity | 14K |
| Occasion | Anniversary,Wedding, Special Events |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Necklace |
| Material | White Gold and Diamond |
| Stone | Lab Grown Diamond |
| Gold Color | White Gold |
| Packaging | Gift Box |
| Usage | Casual Or Formal |
| Gold Purity | 18K |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Style | Classic |
| Business Type | Exporter, Supplier |
| Type | Necklace |
| Material | Diamond and Gold |
| Color | White |
| Packaging Type | Jewelry Box |
| Usage | Casual, Formal |
| Length | 18 Inches |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Number Of Strands | 2 |
| Style | Tennis |
| Gold Purity | 18K |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier |
| Type | Necklace |
| Material | Gold, Diamond |
| Color | White Gold |
| Packaging Type | Luxury Box |
| Usage | Formal, Evening Wear |
| Style | Tennis |
| Diamond Type | Lab Grown Diamond |
| Clasp Type | Lobster Claw |
| Stone Shape | Ovel |
| Gender | Female |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.